Masło do ciała MANGO & AWOKADO jest niczym kartka z wakacji w tropikach. Ma kremową, maślaną konsystencję, piękną, zielonkawą barwę i intensywny, świeży zapach bergamotki i limonki. Dzięki odżywczym olejom i masłom roślinnym z owoców mangowca i awokado, Twoja skóra będzie aksamitnie gładka i nawilżona.
Główne składniki aktywne:
MASŁO MANGO jest pozyskiwane z pestek owoców mangowca. Idealne do pielęgnacji skóry suchej, zniszczonej i spalonej słońcem. Ułatwia gojenie się niewielkich ran i podrażnień.
MASŁO Z AWOKADO ma przyjemny, delikatnie słodkawy zapach. Dzięki bogatej, kremowej konsystencji podnosi walory użytkowe kosmetyku.
WOSK PSZCZELI nadaje wspaniałą, maślaną konsystencję. Działa natłuszczająco i ochronnie, zapobiegając wysuszaniu skóry.
OLEJEK ETERYCZNY Z LIMONKI: ma piękny, cytrusowy zapach, który dodaje energii i poprawia nastrój.
OLEJEK ETERYCZNY Z BERGAMOTKI: bergamotka jest skrzyżowaniem pomarańczy gorzkiej i cytryny. Olejek bergamotkowy działa antyseptycznie i regenerująco.
Pojemność: 120 ml
Skład: olej kokosowy, wosk pszczeli, olej z awokado, masło z pestek mangowca, olej z makadamii, oliwa z oliwek, octan tokoferolu, uwodorniony olej roślinny, olejek ze skórki limonki, olejek ze skórki bergamotki, limonen, linalol*, cytral*, geraniol*.
Skład INCI: Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Persea Gratissima Oil, Mangifera Indica Seed Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Vegetable Oil, Citrus Aurantifolia Peel Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Limonene, Linalool*, Citral*, Geraniol*.
Informacje dodatkowe:
- Kosmetyk 100% naturalny.
- Opakowanie ze szkła.
| Producent odpowiedzialny: | Opcja Natura |



